E-studio  
İletişim
ÇÖZÜMLER
e-BRIDGE Job Seperator e-BRIDGE Job Point e-BRIDGE Doc Drop Re-Rite OCR Çözümü EFMS - Filo Yönetim Sistemi PaperCut YSoft SafeQ

EFMS - Filo Yönetim Sistemi

Paylaş

e-BRIDGE Filo Yönetim Sistemi - MFP Yönetimi

e-BRIDGE Fleet Management System firmanızda kullanmakta olduğunuz MFP makinelerini , çalışma durumlarını, sarf malzemeleri bilgileri hakkında bilgi toplar ve bunların analizini sizin için yapar. Makinelerin sorunlarını, toner bitmesi, kağıt sıkışması gibi bilgileri hızlı bir şekilde bilgilendirir.Makinelerin iş yüklerini analiz eder. Bu yönetim sistemi otomatik olarak numaratör bilgilerini okuyabilir ve masrafları gösterebilir. Aylık baskı adetlerini grafiksel olarak gösterebilir. Sistem bağımsız, java tabanlı her türlü işletim sisteminde çalışabilir.

Yönetim Ekranı aşağıdaki gibidir.
Tek bir ekrandan makineler ile ilgili her türlü bilgi ulaşabilirsiniz. Makinelerin o anki numaratör bilgilerini görebilirsiniz. Mevcuttaki sayfabaşı sözleşmenizdeki rakamlarını ayarlar menüsünden kayıt ederseniz, o anki masraf bilgisinide görebilirsiniz.

Sistemin bir diğer avantajı firmanızdaki TOSHIBA harici cihazlarında bilgilerine yine bu program yardımıyla ulaşabilmenizdir.

     e-BRIDGE Fleet Management System programı ÜCRETSİZDİR. Ancak çalışabilmesi için firmanızda en azından 1 adet e-BRIDGE özellikli TOSHIBA olması gerekmektedir. Bu programı Hizmet Noktaları menüsünde bilgileri bulunan, size en yakın Elektromak bayisinden edinebilirsiniz. 

EFMS Ürün Kataloğu


Katalog için lütfen formu eksiksiz doldurunuz.

Adınız ve Soyadınız:
E-posta Adresiniz:
 


Copyright by 2012 Elektromak Büro Makineleri
Anasayfa | Kurumsal | Ürünlerimiz | Hizmet Noktaları | Haberler | Destek ve Sürücüler| İletişim