E-studio  
İletişim
ÇÖZÜMLER
e-BRIDGE Job Seperator e-BRIDGE Job Point e-BRIDGE Doc Drop Re-Rite OCR Çözümü EFMS - Filo Yönetim Sistemi PaperCut YSoft SafeQ

Re-Rite OCR Çözümü

Paylaş

Toshiba e-STUDIO Modeli MFP niz sayesinde kağıt ortamındaki belgelerinizi değiştirilebilir Word ®, Excel ® veya PDF ® gibi elektronik dosyalara dönüştürebilirsiniz.

Toshiba MFP`nin gelişmiş tarama özellikleri bunları gerçekleştirebilir ve bütün bunlar tek bir düğmeye dokunuşla olur. Çalışanlarınızın hemen kullanabileceği söz konusu tüm sürec tam otomatik biçimde yürütülmektedir.

Cihazınızın çalışma biçimi şu şekildedir... Belgeler Toshiba E-STUDIO MFP cihazınızın belge besleme ünitesine yerleştirilir, kullanıcı kendine bir örnek şablon seçer ve çok kısa bir süre içinde dosyalar masa üstü bilgisayarınıza veya seçtiğiniz bir network sürücüsüne e-mail yoluyla ulaşır.

Sistem kullanıcı müdahelesi gerektirmediği gibi sık kullandığınız bir masa üstü uygulamasıyla dosyayı açıp üzerinde değişiklik yapabilirsiniz. Yukarıda da belirtildiği üzere Microsoft Word ®, Excel ®, Adobe PDF ® hatta HTML web sayfaları sayabileceğimiz bir kaç dosya türüdür.

Tabii hepsinden de önemlisi, e-bridge donanımlı RE-RITE ®düzelti sisteminin sunucu başına yalnızca tek bir lisans gerektirmesidir. Düşünün bir kere, alacağınız bir lisansla sınırsız sayıda kullanıcınız sistemden yararlanabilecektir !
Katalog için lütfen formu eksiksiz doldurunuz.

Adınız ve Soyadınız:
E-posta Adresiniz:
 


Copyright by 2012 Elektromak Büro Makineleri
Anasayfa | Kurumsal | Ürünlerimiz | Hizmet Noktaları | Haberler | Destek ve Sürücüler| İletişim