E-studio  
İletişim
ÜRÜNLERİMİZ
Interaktif Ekran Renkli MFP Siyah-Beyaz MFP

Ürünlerimiz







Her endüstirinin kendisine özel benzersiz iş akış ihtiyaçları vardır. Toshiba, işinizi kolaylaştırmak için kişileştirilebilir MFPler geliştirmiştir. Ürünlerimiz akıllı ve sezgisel özellikleri ile en kompleks işleri basitleştirerek verimliliğinizi kontrol altına almanızı sağlar.


Toshiba şimdi hem içeriden hemde dışarıdan bakıldığında harika görünen, pürüzsüz yepyeni bir seriyi piyasaya sürüyor. Son derece modern bir görünümün yanı sıra, etkileyici 6.020 sayfalık maksimum kapasite ile dakika başına 85 sayfaya kadar hızlarda net baskılara sahip olacaksınız.


e-STUDIO2505/2505H/2505F serisi A4 boyutlarında bir MFP olarak, A3 boyutundaki dokümanları yazdırma, tarama, kopyalama ve A3’den kopyalama yapabilmektedir. Özellikle A4 boyutları kullanan kullanıcılar için idealdir.


e-STUDIO2802AM/AF serisi A4 boyutlarında bir MFP olarak, A3 boyutundaki dokümanları yazdırma, tarama, kopyalama ve A3’den kopyalama yapabilmektedir. Özellikle A4 boyutları kullanan kullanıcılar için idealdir.


Her sektörün kendine özgü iş akışı ihtiyaçları mevcuttur. Toshiba işinizi kolaylaştırmak için ihtiyaca göre uyarlanabilen Çok Fonksiyonlu Yazıcıları (MFP) geliştirmiştir. Sezgisel ve ustalıkla entegre edilen ürünlerimiz zor görevleri basitleştirir ve kontrolü size verirken Toshiba'nın en iyi bilinen özelliği olan güvenirliliği de sağlamaktadır.


e-STUDIO 2006/2306/2506 modelleri, tek bir kişi ya da az sayıda kişiler tarafından kullanım için ideal iken, e-STUDIO 2007/2307 modelleri ise, küçük çalışma grupları için tasarlanmıştır. Her bir seri, mevcut 20ppm, 23ppm ve 25 ppm hızlarda, yazdırma hızına göre üç modelden oluşmaktadır.


Modern iş yaşantısının ihtiyaçlarını yeni A3 S&B çok fonksiyonlu cihazımız ile karşılayabilirsiniz. Gelişmiş teknolojik yapısı ile günümüzdeki ağ yapı ve iş düzenlerine uyumluluk sağlar. En üst düzeyde çevre standartlarını karşılayarak, değerli kaynaklarımızın korunmasını sağlar.


İlerlemeyi durduramazsınız. Gerçek şu ki, Toshiba hızlı gittiği yolda beraberinde pek çok şeyler elde etmeye kendini adamıştır. Örneğin, çalışma grupları için yeni e-STUDIO507 serimizi ele alalım. Bu seri ile çıtayı yükseltmeyi başardık. Bu, gelişmenin bazen küçük parçalar halinde gerçekleştiğinin kanıtıdır.


e-STUDIO857 serisi sadece en ileri imaj teknolojisi, güç ve hız ulaştırmakla kalmaz; çeşitli biçimlerdeki veri depolama ve çoğaltılması, bunların tümü, sektörler içerisindeki rekabetçi konumun korunmasında yardımcı olur. Ayrıca, yoğun çalışan departmanlara sahip ofisler, en verimli neticeleri elde etmek üzere, emniyete, güvenilebilir olmaya ve etkileyici bu serinin çeşitliliğine daima güvenebilirler.


Toshiba e-STUDIO 2508A,3008A,3508A,4508A,5008A serisi, hızlı, verimli ve güvenli bir MFP'yi küçülk ve orta çalısma gruplarının hizmetine sunmak için tasarlanmıstır. Sadece yüksek hacimli olması ile degil sunduğu yüksek kaliteli is türü ve baskı kalitesi de öne çıkmaktadır


Yeniliklerin öncüsü olan Toshiba, Dünya’da ilk defa kâğıt üzerindeki görüntü ve yazıları silebilen, çevre dostu, Çok Fonksiyonlu Yazıcısını sizlere sunmaktan gurur duyar. e-STUDIO 306LP/RD30 Çok Fonksiyonlu Yazıcı’nın sahip olduğu yenilikler, doğal ekolojik sistemin korunmasına ve sürdürülebilir olmasına güçlü bir destek sağlıyor. Toshiba e-STUDIO 306LP Çok Fonksiyonlu Yazıcı yazdırılmış dokümanlarınızın üzerindeki görüntü ve yazıların silinme işlemini e-STUDIO RD30 ile kombine çalışarak sağlıyor. Kâğıt, özel bir toner kullanımıyla belirli bir sıcaklıkta RD30 cihazından geçirilerek, hızlı bir şekilde görüntünün silinmesi, yok olmasını sağlıyor.


Yeni tasarıma sahip olan e-STUDIO 2051c/2551c, faydalı özellikleri ile beraber ofisinizin herhangi bir köşesine rahatça sığabilecek tasarımda yapılmıştır. LED yazdırma teknolojisi ile belgelerinizde mükemmel baskı kalitesine ulaşabileceksiniz. e-STUDIO 2051c/2551c modelleri kullanıcıların ofis ortamındaki ihtiyaçlarına çözüm sağlar.


Yeni tasarıma sahip olan e-STUDIO 2050c/2550c, faydalı özellikleri ile beraber ofisinizin herhangi bir köşesine rahatça sığabilecek tasarımda yapılmıştır. LED yazdırma teknolojisi ile belgelerinizde mükemmel baskı kalitesine ulaşabileceksiniz. e-STUDIO 2050c/2550c modelleri kullanıcıların ofis ortamındaki ihtiyaçlarına çözüm sağlar.


e-STUDIO5055C modelleri hem düşük hem de yüksek hacimli işleri kolaylıkla yönetebilir. Düşük ısıda eriyen toner, IH ısıtıcı sayesinde e-STUDIO 5055c serisi sadece 27 saniye de ısınır. Bu serideki cihazlar dakikada 50 sayfa hızında baskı ve dakikada 73 sayfa hızında tarama yapabilir.


Toshiba`nın Renkli MFP (Çok Fonksiyonlu Yazıcı) serisine e-STUDIO 3040CSE / 3540CSE / 4540CSE modellerini eklenmiştir. Sistem kontrolü ve Toshiba MFP`lerin kalbi olan e-BRIDGE teknolojisi gelişerek yeni bir seviyeye yükselmiştir.


Yeni akıllı e-STUDIO 5540CSE/6540CSE serisi Linux temelindeki yeni nesil e-BRIDGE sistemini kullanmaktadır. Bu sistem mimarisi, kullanıcıların diğer sistemlere bağlanma özelliği, basitleştirilmiş özelleştirmeler ve geliştirilmiş tepki hızı, sistem elverişliliği gibi birçok yeni avantaj sunacak şekilde yeniden yapılandırıldı.


Toshiba e-STUDIO223cs, büyük ya da küçük bütün ofislerin ihtiyacını mükemmel bir şekilde karşılayan, az yer kaplayan ve firmalara ciddi maliyet avantajları sağlayan renkli bir MFP’dir.e-STUDIO223cs, standart bir MFP’ye göre daha küçük boyutlara sahip olsa da dakikada 22ppm/cpm renkli, 24ppm/cpm S/B yazdırma/kopyalama hızında son derece verimli bir cihazdır.







Copyright by 2012 Elektromak Büro Makineleri
Anasayfa | Kurumsal | Ürünlerimiz | Hizmet Noktaları | Haberler | Destek ve Sürücüler| İletişim