E-studio  
İletişim
ÜRÜNLERİMİZ
Interaktif Ekran Renkli MFP Siyah-Beyaz MFP

Siyah-Beyaz MFP

e-STUDIO2802AM/AF serisi A4 boyutlarında bir MFP olarak, A3 boyutundaki dokümanları yazdırma, tarama, kopyalama ve A3’den kopyalama yapabilmektedir. Özellikle A4 boyutları kullanan kullanıcılar için idealdir.


e-STUDIO 2006/2306/2506 modelleri, tek bir kişi ya da az sayıda kişiler tarafından kullanım için ideal iken, e-STUDIO 2007/2307 modelleri ise, küçük çalışma grupları için tasarlanmıştır. Her bir seri, mevcut 20ppm, 23ppm ve 25 ppm hızlarda, yazdırma hızına göre üç modelden oluşmaktadır.


Modern iş yaşantısının ihtiyaçlarını yeni A3 S&B çok fonksiyonlu cihazımız ile karşılayabilirsiniz. Gelişmiş teknolojik yapısı ile günümüzdeki ağ yapı ve iş düzenlerine uyumluluk sağlar. En üst düzeyde çevre standartlarını karşılayarak, değerli kaynaklarımızın korunmasını sağlar.


İlerlemeyi durduramazsınız. Gerçek şu ki, Toshiba hızlı gittiği yolda beraberinde pek çok şeyler elde etmeye kendini adamıştır. Örneğin, çalışma grupları için yeni e-STUDIO507 serimizi ele alalım. Bu seri ile çıtayı yükseltmeyi başardık. Bu, gelişmenin bazen küçük parçalar halinde gerçekleştiğinin kanıtıdır.


e-STUDIO857 serisi sadece en ileri imaj teknolojisi, güç ve hız ulaştırmakla kalmaz; çeşitli biçimlerdeki veri depolama ve çoğaltılması, bunların tümü, sektörler içerisindeki rekabetçi konumun korunmasında yardımcı olur. Ayrıca, yoğun çalışan departmanlara sahip ofisler, en verimli neticeleri elde etmek üzere, emniyete, güvenilebilir olmaya ve etkileyici bu serinin çeşitliliğine daima güvenebilirler.


Yeniliklerin öncüsü olan Toshiba, Dünya’da ilk defa kâğıt üzerindeki görüntü ve yazıları silebilen, çevre dostu, Çok Fonksiyonlu Yazıcısını sizlere sunmaktan gurur duyar. e-STUDIO 306LP/RD30 Çok Fonksiyonlu Yazıcı’nın sahip olduğu yenilikler, doğal ekolojik sistemin korunmasına ve sürdürülebilir olmasına güçlü bir destek sağlıyor. Toshiba e-STUDIO 306LP Çok Fonksiyonlu Yazıcı yazdırılmış dokümanlarınızın üzerindeki görüntü ve yazıların silinme işlemini e-STUDIO RD30 ile kombine çalışarak sağlıyor. Kâğıt, özel bir toner kullanımıyla belirli bir sıcaklıkta RD30 cihazından geçirilerek, hızlı bir şekilde görüntünün silinmesi, yok olmasını sağlıyor.Copyright by 2012 Elektromak Büro Makineleri
Anasayfa | Kurumsal | Ürünlerimiz | Hizmet Noktaları | Haberler | Destek ve Sürücüler| İletişim