E-studio  
İletişim
ÜRÜNLERİMİZ
Interaktif Ekran Renkli MFP Siyah-Beyaz MFP

Renkli MFP

Yeni tasarıma sahip olan e-STUDIO 2050c/2550c, faydalı özellikleri ile beraber ofisinizin herhangi bir köşesine rahatça sığabilecek tasarımda yapılmıştır. LED yazdırma teknolojisi ile belgelerinizde mükemmel baskı kalitesine ulaşabileceksiniz. e-STUDIO 2050c/2550c modelleri kullanıcıların ofis ortamındaki ihtiyaçlarına çözüm sağlar.


e-STUDIO5055C modelleri hem düşük hem de yüksek hacimli işleri kolaylıkla yönetebilir. Düşük ısıda eriyen toner, IH ısıtıcı sayesinde e-STUDIO 5055c serisi sadece 27 saniye de ısınır. Bu serideki cihazlar dakikada 50 sayfa hızında baskı ve dakikada 73 sayfa hızında tarama yapabilir.


Her endüstirinin kendisine özel benzersiz iş akış ihtiyaçları vardır. Toshiba, işinizi kolaylaştırmak için kişileştirilebilir MFPler geliştirmiştir. Ürünlerimiz akıllı ve sezgisel özellikleri ile en kompleks işleri basitleştirerek verimliliğinizi kontrol altına almanızı sağlar.


Her sektörün kendine özgü iş akışı ihtiyaçları mevcuttur. Toshiba işinizi kolaylaştırmak için ihtiyaca göre uyarlanabilen Çok Fonksiyonlu Yazıcıları (MFP) geliştirmiştir. Sezgisel ve ustalıkla entegre edilen ürünlerimiz zor görevleri basitleştirir ve kontrolü size verirken Toshiba'nın en iyi bilinen özelliği olan güvenirliliği de sağlamaktadır.


Toshiba e-STUDIO7506AC mükemmelin de iyisini sunarken, genel çalışma akışını basitleştirerek büyük çalışma gruplarının verimliliğinin ve bağlanabilirliğinin gelişmesine yardımcı olur.Copyright by 2012 Elektromak Büro Makineleri
Anasayfa | Kurumsal | Ürünlerimiz | Hizmet Noktaları | Haberler | Destek ve Sürücüler| İletişim