E-studio  
İletişim
ÜRÜNLERİMİZ
Interaktif Ekran Renkli MFP Siyah-Beyaz MFP

Renkli MFP

Her endüstirinin kendisine özel benzersiz iş akış ihtiyaçları vardır. Toshiba, işinizi kolaylaştırmak için kişileştirilebilir MFPler geliştirmiştir. Ürünlerimiz akıllı ve sezgisel özellikleri ile en kompleks işleri basitleştirerek verimliliğinizi kontrol altına almanızı sağlar.


Yeni tasarıma sahip olan e-STUDIO 2051c/2551c, faydalı özellikleri ile beraber ofisinizin herhangi bir köşesine rahatça sığabilecek tasarımda yapılmıştır. LED yazdırma teknolojisi ile belgelerinizde mükemmel baskı kalitesine ulaşabileceksiniz. e-STUDIO 2051c/2551c modelleri kullanıcıların ofis ortamındaki ihtiyaçlarına çözüm sağlar.


Yeni tasarıma sahip olan e-STUDIO 2050c/2550c, faydalı özellikleri ile beraber ofisinizin herhangi bir köşesine rahatça sığabilecek tasarımda yapılmıştır. LED yazdırma teknolojisi ile belgelerinizde mükemmel baskı kalitesine ulaşabileceksiniz. e-STUDIO 2050c/2550c modelleri kullanıcıların ofis ortamındaki ihtiyaçlarına çözüm sağlar.


e-STUDIO5055C modelleri hem düşük hem de yüksek hacimli işleri kolaylıkla yönetebilir. Düşük ısıda eriyen toner, IH ısıtıcı sayesinde e-STUDIO 5055c serisi sadece 27 saniye de ısınır. Bu serideki cihazlar dakikada 50 sayfa hızında baskı ve dakikada 73 sayfa hızında tarama yapabilir.


Yeni akıllı e-STUDIO 5540CSE/6540CSE serisi Linux temelindeki yeni nesil e-BRIDGE sistemini kullanmaktadır. Bu sistem mimarisi, kullanıcıların diğer sistemlere bağlanma özelliği, basitleştirilmiş özelleştirmeler ve geliştirilmiş tepki hızı, sistem elverişliliği gibi birçok yeni avantaj sunacak şekilde yeniden yapılandırıldı.


Toshiba e-STUDIO223cs, büyük ya da küçük bütün ofislerin ihtiyacını mükemmel bir şekilde karşılayan, az yer kaplayan ve firmalara ciddi maliyet avantajları sağlayan renkli bir MFP’dir.e-STUDIO223cs, standart bir MFP’ye göre daha küçük boyutlara sahip olsa da dakikada 22ppm/cpm renkli, 24ppm/cpm S/B yazdırma/kopyalama hızında son derece verimli bir cihazdır.Copyright by 2012 Elektromak Büro Makineleri
Anasayfa | Kurumsal | Ürünlerimiz | Hizmet Noktaları | Haberler | Destek ve Sürücüler| İletişim